בית מרקחת אורנים פארם

משלוחים בפריסה ארצית

הזמנה מעל 350 ₪ משלוח חינם

02-6792632

קנאביס רפואי

משלוח קנאביס עד הבית

אורנים פארם מחלוצי בתי המרקחת שהוסמכו לנפק קנאביס רפואי במסגרת הרפורמה החדשה. רוב הרוקחים שלנו עברו הכשרה מטעם היק”ר (היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות) והודות לכך, ניתן להגיע אלינו לאורך כל שעות פעילות בית המרקחת (8:00-20:00) לצורך רכישת הקנאביס .תמיד יהיה נוכח עבורכם רוקח מוסמך קנאביס שיוכל לייעץ ולנפק את מוצרי הקנאביס, למעט כמובן מקרים חריגים. לא לשכוח להביא עמכם את אישור המסירה, רישיון שימוש ותעודה מזהה.

לצורך אספקת הזמנות הקנאביס ישירות לבית המטופל, תוך הקפדה על תנאי אחסנה ושינוע נאותים ומדויקים בזמנים, הקמנו מערך ההפצה עצמאי שלנו! המשנעים שלנו שהם חלק מצוות עובדי בית המרקחת, יעשו כל שביכולתם על מנת להעניק שירות ברמה גבוהה ויחס אישי לכל לקוח ולקוח. אנו מספקים את המשלוחים לכל הארץ למעט אילת והערבה (למצפה רמון יש לציין כי נדרש תאום מיוחד). הזמנות לאזור ירושלים והמרכז מסופקות יום למחרת ההזמנה. הזמנות ללשאר חלקי הארץ בהתאם לפירוט ימי החלוקה. המשלח יסופק אך ורק למטופל עצמו או למי שמוגדר ברישיון השימוש של המטופל כמשנע מטעמו. המסירה תבוצע עם זיהוי הלקוח באמצעות תעודה מזהה מקורית (לא תמונה ולא צילום).

אזורים וימי חלוקה

הזמנות המתקבלות עד השעה 16:00 בימי א’- ה’, יסופקו בהתאם לימי החלוקה באזורכם. ביום ו’ הזמנות מתקבלות עד השעה 10:00.

אזור המרכז
קו נתניה עד קו אשדוד כולל. בימים א’-ה’.
אזור ירושלים
ירושלים והסביבה. ימים א’-ה’.
אזור הצפון
מצפון לנתניה. ימים א’, ד’.
אזור הדרום
מדרום לאשדוד ועד קו ירוחם (משלוח למצפה רמון נדרש תיאום מיוחד). ימים ב’, ה’.

קנאביס רפואי הוא "סם מסוכן" כהגדרתו בפקדת הסמים המסוכנים והשימוש בו מותר אך ורק לבעלי רישיון מתאים ובהתאם לאישור מסירה. המידע באתר זה בכל הקשור לקנאביס רפואי ניתן כמידע כללי בלבד ונועד לסייע לבעלי רישיון לקנאביס רפואי. אין לראות בו משום פרסומת או עידוד לשימוש בסמים מסוכנים כלשהם.

קבלת עדכונים ב-WhatsApp \ טלגרם

נא לקרוא היטב לפני שליחת טופס זה

הנני מאשר בשליחת  טופס זה, את הצטרפותי לקבוצת WhatsApp  / טלגרם המנוהלת על ידי אורנים פארם, לצורך קבלת עדכונים שוטפים.

ידוע לי כי פרטי חברי הקבוצה, כולל הפרטים שלי, חשופים לכלל חברי הקבוצה ואני מסכים לכך. הנני מתחייב שלא לעשות כל שימוש שהוא בפרטים אלו. כמו כן, הנני משחרר את אורנים פארם מכל אחריות שהיא בנוגע לשימוש שיעשה בפרטים אלה על ידי מי מחברי הקבוצה האחרים.” באפשרותך לצאת מהקבוצות בכל עת.

    דילוג לתוכן