בית מרקחת אורנים פארם

משלוחים בפריסה ארצית

הזמנה מעל 350 ₪ משלוח חינם

02-6792632

תרופות פוריות

תרופות תומכות טיפולי פוריות שונים

טיפולי פוריות עלולים להיות תהליך לא פשוט, רגשית וגופנית. המטופלת עוברת תהליכים שונים, תרופתיים ולעיתים פולשניים.

אנחנו כאן למענך לכל אורך הטיפול, מזמינים אותך להיעזר בנו באופן שלא יחסר לך אף תכשיר במהלך הטיפול. לעיתים קרובות קורה שהטיפול התרופתי משתנה בהתאם לממצאי הבדיקות הנעשות במהלכו. אנו נעשה את המיטב בכדי לספק כל תכשיר ותרופה שתזדקקי להם במהלך הטיפול.

בית המרקחת פועל בשיתוף פעולה עם מרפאות פוריות ומרכזי טיפול מובילים ברחבי הארץ.

במסגרת שיתוף הפעולה, אנו מחזיקים מלאי רחב של תכשירי פוריות ומעניקים הנחה מיוחדת עבור המטופלות שאינן זכאיות למימון התרופות על ידי קופת החולים.

בנוסף, אנו מטפלים באישור תרופות מסוימות הניתנות כחלק מהפרוטוקול הטיפולי, אך השימוש בהן חורג מההתוויה הרשומה לתכשיר. במקרה זה יש לאשר את השימוש בהן במחלקת הרוקחות במשרד הבריאות (טופס 29 ג׳). שירות זה נעשה ללא חיוב נוסף מעבר לעלות התרופה.

בית המרקחת מחזיק באופן קבוע מלאי תרופות ייעודיות לטיפולים אלו כמו  גונל  ,(gonal), פרגובריס (pergoveris), מנופור (menopur) , סטרוטייד (cetrotide), אוביטרל (ovitrelle) ועוד.

אנו נדאג לספק את התרופות  אל ביתך, בתנאים נאותים ובבקרת טמפרטורה מלאה מרגע שהתכשיר יצא מפתח בית המרקחת ועד אלייך. זאת באמצעות השליחים שלנו ללא תלות באף גורם חיצוני ובהתאם לתנאים בהם התכשיר צריך להישמר על פי תנאי היצרן.

צוות בית המרקחת עומד לשירותך בכל שניתן, על מנת שתקופת טיפול הפוריות תעבור עלייך בקלות.

דילוג לתוכן